Magnetický držiak na laky na nechty.

Možno sa vám fľaštičky s lakmi na nechty povaľujú v niekoľkých skrinkách a tú, ktorú práve potrebujete, sa vám nikde nedarí nájsť. Ako si prehľadne usporiadať laky na nechty? Vytvorte si magnetický držiak do kúpeľne. Postačí vám na to kúsok plechu, lepidlo a neodýmové magnety. S magnetickým organizátorom ušetríte miesto v kúpeľni a laky na nechty budete mať po ruke.

Čo na výrobu magnetického držiaka potrebujete?

Máte radi farby? Nalepte na plech farebný baliaci papier alebo tapetu. Vyberte vzor, ​​ktorý vám bude ladiť s farbami v kúpeľni.

Návod, ako si vyrobiť organizér do kúpeľne

1) Ak budete na plech lepiť baliaci papier či tapetu, odstrihnite si o niečo väčší kus, než je rozmer plechu. Časť papiera prehnite cez dosku a zozadu prilepte lepiacou páskou.

2) Magnetický držiak v kúpeľni postavte k umývadlu a oprite o stenu, alebo ho prilepte na obklad. Môžete ho prilepiť aj sanitárnym silikónom. Ak budete držiak lepiť k obkladu, vrstvu lepidla či silikónu naneste rovno na plech, nie na kryciu tapetu. Alebo požiadajte niekoho šikovného, aby vám držiak na stenu primontoval.

3) Na zadnú stranu každej fľaštičky s lakom na nechty prilepte pomocou univerzálneho lepidla malý neodýmový kotúč.

Magnetický držiak na laky na nechty.

4) Teraz už stačí fľaštičky s lakmi na nechty pricvaknúť na dosku a váš nový magnetický držiak je hotový. Kamarátky sa budú čudovať!

Magnetický držiak na laky na nechty.

Tip: Pripevnite si na organizér i ďalšie kozmetické potreby, napríklad očné tiene, pudrenku alebo mejkap.

Inšpirujte sa ďalšími tipmi na využitie silných neodýmových magnetov v kuchyni, predsieni aj kúpeľni.

Čítajte ďalej tipy a návody zo sveta magnetizmu na blogu Unimagnet.