Kožená spona z magnetom – Brašnárstvo Tlustý.

Peňaženka, zastarane portmonka alebo pudilár. Používate ju každý deň ako puzdro na mince, bankovky, platobné karty. V zapnutom stave ju drží cvok, suchý zips, alebo magnet. Vyrábate z kože? Využite magnety na zatváranie peňaženiek, tašiek, aktoviek, kabeliek, alebo puzdier na mobilné telefóny či tablety. Podobne ako Brašnárstvo Tlustý. Zistite viac v článku.

Vyrábate kožené výrobky?

Ak ste výrobcom kožených výrobkov, kráčajte s dobou a ponúknite zákazníkom niečo iné, než čo je bežne vidieť na pultoch obchodov. Poznáte Brašnárstvo Tlustý? Zakladateľ firmy, Roman Tlustý, a jeho tím už dlho vyrábajú kožené výrobky. Jedným z produktov je kožená spona na peniaze s neodýmovými magnetmi – novinka medzi koženými peňaženkami v Českej republike.

Kožená spona money clip – originálna pánska peňaženka s magnetom

Kožená spona na peniaze, takzvaný money clip, je s neodýmovými magnetmi, ktoré perfektne udržia bankovky pri sebe. Bankovky jednoducho pricvaknete k sebe, strčíte do vrecka, a idete na rande či pivo s kamarátmi. Páni ocenia, že spona vo vrecku zaberie málo miesta.

Kožená spona s magnetom udrží aj mince.

Peňaženka money clip udrží aj české mince. Nepripne však eurá ani USD, pretože nebývajú vyrobené z feromagnetického materiálu. Kožená spona so zliatinovým magnetom je bezpečná aj pre platobné karty. Magnety sú vďaka všitiu do kože od platobnej karty v bezpečnej vzdialenosti. Nikdy však neprikladajte neodýmové magnety bez obalového materiálu k platobnej karte priamo, mohlo by dôjsť k jej poškodeniu.

Vyberte si farbu kože, podšívky i nití

V Brašnárstve Tlustý vyrábajú peňaženky z hovädzej kože. Niektoré sú podšité látkou alebo tenkou bravčovou kožou. Vyberte si farebnú kombináciu kože, farbu podšívky i šitia. Do money klipu si môžete nechať vyraziť monogram alebo logo spoločnosti – výborný darček pre obchodných klientov.

Kožená spona s magnetom v rôznych farebných variáciách.

Každá peňaženka je originálom, vydrží roky, vyzerá stále dobre.

Vyrábate peňaženky alebo iné kožené výrobky, pri ktorých potrebujete riešiť ich zatváranie? Napíšte nám do UNIMAGNETu. Navrhneme realizáciu i vhodné magnety.