NeoCube na chladničke.

Kam uložiť NeoCube, keď sa s ním práve nezabávate? Zložte si z magnetických guľôčok kovovú dekoráciu do bytu alebo si vytvorte rodinný odkazovač z nápisov a jednoduchých tvarov. Ozdobný ornament a texty pricvaknite k dvierkam chladničky či na inú kovovú plochu. Inšpirujte sa tipmi v článku zo seriálu NeoCube návodov.

1) Zložte si ozdobný ornament do moderného interiéru

NeoCube ako ozdobný ornament.

Magnetický hlavolam NeoCube vám poslúži ako moderná dekorácia do bytu. Ako? Zložte si ozdobný ornament a pricvaknite ho na kovovú nástenku, chladničku alebo inú feromagnetickú plochu.

Keď kovovú dekoráciu z magnetov dobre skombinujete, vôbec nemusí pôsobiť chladne. Na antikorovej chladničke vyzerá perfektne.

Ako na to? Pricvaknite navzájom 13 magnetických guľôčok, napríklad do tvaru, ktorý vidíte na fotografii.

Týchto 6 tvarov spojte k sebe do podoby kvetu a pricvaknite hoci na chladničku.

Magnetický hlavolam NeoCube.

Magnetický hlavolam NeoCube.

Tip: Okrem niklového vyhotovenia existujú aj strieborné alebo zlaté NeoCube.

Pozrite sa aj na ďalšiu inšpiráciu, ornamenty a tvary zložené z NeoCube.

2) Vytvorte rodinný NeoCube odkazovač

Máte deti? Poskladajte z magnetickej stavebnice jednoduché tvary ako sú domček, prasiatko alebo rôzne nápisy. Pricvaknite ich večer na chladničku a potešte nimi ráno ratolesti. Zapojte do skladania deti, usporiadajte súťaž o najvtipnejší obrázok.

Inšpirujte sa nasledujúcimi fotografiami.

NeoCube na chladničke.

Odkazy z NeoCube na chladničku.

Nápis z NeoCube na chladničku.

Tip: S farebnými magnetickými guľôčkami NeoCube bude magnetická nástenka veselšia. Vyberte modré, červené alebo zelené magnetické guľôčky.

Objavte ďalšie magnetické nápady na blogu Unimagnet. Nájdete tu aj ďalšie návody na skladanie magnetických guľôčok stavebnice NeoCube, známej tiež ako Zen Magnets.