Magnetický držiak obrazových rámov.

Ako vytvoriť prezentačnú vzorkovnicu s možnosťou rýchlej výmeny jednotlivých produktov? Nalepte na vzorky pomocou lepidla 3M magnetické kotúče a potom ich pricvaknite na plechovú tabuľu. Pozrite sa na postup v článku.

Vyskúšajte návod na držiak pre vzorky obrazových rámov a paspart. Silné neodýmové magnety využijete aj na pripevnenie malých produktov, reklamných materiálov v rámci POP a POS propagácie ku kovovým regálom, konštrukcii alebo stojanom, kde potrebujete vystavené produkty často meniť. A to nielen v predajni, vzorkovni, ale aj vo veľtržnom stánku.

Ako vyrobiť magnetickú tabuľu na prezentáciu vzoriek obrazových rámov a pasparty

Napríklad v prevádzke, ktorá sa zaoberá rámovaním, treba mať vzorky obrazových rámov a pasparty prehľadne vystavené. Využite neodýmové magnety a vyrobte si modernú magnetickú prezentačnú stenu, na ktorú vzorky rýchlo a ľahko pricvaknete a potom z nej rovnako jednoducho zase zložíte.

Na výrobu budete potrebovať 1 mm hrubý pozinkovaný plech a samolepiace 3M magnety.

Pozinkovaný plech nechajte v pôvodnom stave, alebo ho potiahnite bielou či farebnou fóliou, závisí to od vášho vkusu a štýlu predajne. Na rohy obrazových rámov prilepte magnety – ideálne na jeden roh tri magnety.

Neodýmové kotúče a kvádre vyberajte podľa rozmerov a hmotnosti drevených či kovových rámov. Pre ľahké rámy stačia magnety so samolepiacou vrstvou 3M, k širokým a ťažkým rámom bude lepšie magnety prilepiť lepidlom. Pasparty sú tenké a ľahké, takže stačia samolepiace kotúčové magnety.

Obrazové rámy.

Prezentačnú vzorkovnicu dobre pripevnite k stene a pricvaknite na ňu ukážky produktov.

Vhodné neodýmové magnety

Na rohy obrazových rámov:

Pre pasparty:

Neodýmové magnety.

Urobte si špeciálnu vyklápaciu stenu

Kým si zákazník vyberie z viacerých vzoriek tú najlepšiu, predajcovia často položia rámy a pasparty na pult. Aby sa zákazník mohol ľahšie rozhodnúť, vyrobte si špeciálnu bielu magnetickú tabuľu, ktorá sa bude dať vyklopiť do zvislej polohy a bude vyzerať ako múr.

Pomocou magnetov vzorky priľnú k doske a zákazník si lepšie predstaví, ako bude obraz vyzerať na stene.

Inšpirujte sa ďalšími magnetickými tipmi pre domov a podnikanie na blogu Unimagnet.