Magnetické mini triky.

Zopnite pomocou neodýmových magnetov kravatu, nájdite spojovací materiál za sadrokartónom alebo si vyrobte skrutkovač, z ktorého nebudú padať skrutky na zem. Vyskúšajte tipy na magnetické zlepšováky v článku.

1) Vyskúšajte magnetický skrutkovač

Magnetický skrutkovač.

Keď potrebujete zaskrutkovať malú skrutku, často ju neudržíte medzi prstami. Zo skrutkovača padá na zem a často sa niekam zakotúľa. Pricvaknite na skrutkovač niekoľko malých magnetických kotúčikov alebo väčších kotúčových magnetov. Magnetická sila „prejde“ skrutkovačom, skrutky sa zmagnetizujú a zo skrutkovača už nespadnú.

Magnetický skrutkovač.

2) Nájdite konštrukciu a nosníky v stene

Silný kvádrový magnet na stene.

Silný neodýmový magnet funguje ako detektor feromagnetických kovov. Prechádzajte ním pomaly po stene. Zastaví sa na mieste, kde sú vnútri steny oceľové nosníky, konštrukcie, skrutky, pozinkované sadrokartónové profily aj iný spojovací materiál. Pri manipulácii so silným magnetom dávajte pozor na prsty a udržujte si odstup od kovových predmetov a elektroniky.

Silný kvádrový magnet na stene.

3) Zopnite si kravatu decentne

Kravata s neodýmovými magnetmi.

Vyrobte si neviditeľnú sponu na kravatu. Dovnútra kravaty vložte pár magnetických kociek a druhý koniec kravaty scvaknite s ďalšími magnetmi. Teraz vám už zadná časť kravaty nebude vyliezať von.

Magnetická sponka je vhodná aj pre čašníkov alebo v situáciách, keď má kravata tendenciu poletovať.

Kravata s neodýmovými magnetmi.

Objavte ďalšie magnetické triky na blogu Unimagnet.