Zaujímavé nálezy pri magnetickom love.

Dná riek, rybníkov, jazier a mestských stôk skrývajú mnoho predmetov. Ktoré zaujímavé nálezy už magnetickí rybári z vodných hlbín vytiahli? Pozrite sa na ukážku siedmich z nich formou videí z magnetického rybolovu.

1) Taška s ukradnutými šperkami

Autor videa zo Severnej Karolíny vylovil v rieke okrem karosérie z kamiónu aj tašku plnú kradnutých šperkov. Pozrite sa, čo robiť, keď nájdete vzácny nález.

2) Japonský meč katana aj magnet na magnet fishing

Nadšenec magnetického lovu z Floridy vytiahol japonský meč katana, brokovnicu, mačetu, multifunkčný nôž, putá, otvárač na konzervy, rybársky prút, ale aj stratený magnet na magnet fishing.

3) Vraky ukradnutých áut

Magnet fisher Scott Martin objavil vo vodných hlbinách vďaka rybárskemu sonaru Garmin niekoľko vrakov automobilov. Nálezy nahlásil na polícii, a tá zistila, že autá boli kradnuté. Miesto ďalej prehľadával policajný tím potápačov.

4) Skúter, bicykel a zbrane

Autor videa z Veľkej Británie našiel pri magnetickom love v kanáloch a riekach skúter, bicykel, granát, nábojnice, kušu, historickú pištoľ. Zistite, čo robiť, keď vytiahnete z vody muníciu alebo strelnú zbraň.

5) Nákupný vozík a bicykle

YouTuber, ktorý si hovorí Bondi Treasure Hunter, našiel pri magnetickom love v jednom starom amsterdamskom kanáli niekoľko bicyklov, pár mincí, náušnice, ale aj nákupný vozík.

6) Ukradnutá motorka Harley Davidson

Vytrvalý magnetický lovec zo Spojených štátov amerických objavil v rieke pod mostom, okrem hrdzavého posteľového roštu aj motorku Harley Davidson v hodnote 50 000 dolárov. Bol to jeho najcennejší nález. Privolaná polícia žiaľ zistila, že motorka bola kradnutá.

7) Škatuľka s bankovkami a samurajský meč

Fanúšik magnetického lovu z Manchestru vylovil z vodných hlbín neďaleko mesta plechovú škatuľku s bankovkami, manžetové gombíky, rímsky a samurajský meč, rám motorky a vreckové zrkadielko.

Vyrazte loviť so silnými magnetmi k mestským stokám, k rieke či jazeru. Možno budete mať šťastie a vytiahnete aj vy niečo vzácne. Inšpirujte sa 6 tipmi, kam vyraziť na magnetic fishing.

Sledujte ďalšie magnetické zaujímavosti a tipy pre magnet fishing blogu Unimagnet.