Magnetický zátkový stromček.

Ako pomocou silných neodýmových magnetov „vypestovať“ zátkové stromčeky? Chlapci od Stromzozatky.cz na ne majú farmu. Pozrite sa, čo zo spojenia prírodnej, magnetickej a pivovej sily dokážu vytvoriť.

Tsss, glo glo glo. A pivo je fuč. Fľašu vrátite do obchodu, ale čo so zátkou? Niektoré pivovary majú veľmi pekné pivové zátky, škoda ich vyhodiť. Pred časom sme radili Party tip: Vyrobte si zátkový stromček a zabavte hostí.

Ak vám je však bližšie pitie obsahu, ktorý sa skrýva pod zátkami, ako ručná výroba, máme pre vás riešenie. Záhradníci z Jablonca nad Nisou, z oblasti pod Jizerskými horami, majú na zátkové stromčeky farmu.

Vybrať si môžete napríklad zátkový „strom“ na pivové zátky Smrekovec, Borovicu, Brezu, Osiku aj iné dreviny.

Dopite pivko alebo malinovku a nový kvet – pivovú zátku – pricvaknite k stromčeku. Postupne si tak na stole pod pergolou na záhrade alebo napríklad doma v obývačke vytvoríte pekný košatý stromček. Manželka vašu lásku k prírode určite ocení.

Zátkový stromček od Stromzezatky.cz.

Silné neodýmové magnety od nás sú zárukou, že vám „zátkové ovocie“ zo stromu nespadne. A aj keby – možno objavíte novú silu, ako keď kedysi Isaacovi Newtonovu pristálo na hlave jablko.

Zátkostromové záhradníctvo navštívte na webe Stromzezatky.cz, alebo na zátkovom Instagrame.

Príjemné dni bez smädu!

Objavte ďalšie magnetické zaujímavosti na blogu Unimagnet.

Foto: Stromzezatky.cz