Darčeky pre ženy.

Čím obdarovať dámy? Obdarujte mamu, manželku alebo dcéru magnetickou farbou, súpravou na výrobu fotomagnetiek, magnetickou lištou na nože či stavebnicou NeoCube. Páni, inšpirujte sa 10 tipmi na magnetické darčeky pre ženy alebo nakúpte magnety aj potrebné pomôcky a darček vyrobte.

1) Magnetický držiak na nože

Magnetický držiak na nože.

Ukladáte nože voľne do kuchynskej zásuvky? Čoskoro sa otupia. Obdarujte manželku alebo mamičku magnetickou lištou, držiakom nožov z poctivého dubového dreva. Na lište s ukrytými magnetmi bude mať kuchynské nože poruke. Nože budú na držiaku dobre držať a zostanú ostré. Ideálny narodeninový či vianočný darček pre ženu.

2) Magnetické guľôčky NeoCube

Magnetické guľôčky NeoCube.

Máte doma kreatívnu slečnu? Potešte ju magnetickou stavebnicou, hlavolamom NeoCube, obsahujúcim 216 magnetických guľôčok. Z magnetického hlavolamu si zloží napríklad hviezdu, diamant, vĺčka alebo náramok. Závisí to len od jej fantázie. Okrem základného niklového vyhotovenia zoženiete stavebnicu NeoCube aj vo veselých farbách – ružovej, červenej, zelenej, fialovej, zlatej alebo svietiacej.

Na našom blogu nájdete množstvo návodov, čo z magnetických guľôčok NeoCube zložiť.

3) Súprava 10 ks magnetických háčikov

Súprava 10 ks magnetických háčikov.

Darujte manželke alebo babičke magnetické háčiky. Súprava obsahuje 10 silných neodýmových háčikov v troch rozmeroch s rôznou magnetickou silou. Držia okamžite pevne. Obdarovaná dáma ich využije doma aj v záhrade.

Pozrite sa na 28 tipov na využitie magnetických háčikov.

4) Farebná magnetická fólia

Farebná magnetická fólia.

Čo dať mame alebo mladej slečne na Vianoce či k narodeninám? Čo poviete na farebnú magnetickú fóliu? Hodí sa na výrobu magnetiek na chladničku, na kreatívne tvorenie s deťmi aj ako dekorácia. Magnetickú fóliu ľahko nastrihajú nožnicami a dá sa na ňu písať fixkami. Zoženiete ju vo viac než 10 farbách, napríklad bielej, fialovej, tyrkysovej, zelenej, žltej, oranžovej, červenej či ružovej. Kúpte z každého druhu kus, nech má na výber.

Inšpirujte sa 13 nápadmi na farebné magnetické fólie pri podnikaní aj doma

5) Samolepiaca pokovovaná fólia

Samolepiaca pokovovaná fólia

Kúpte manželke alebo malej slečne magnetickú nástenku zo samolepiacej pokovovanej fólie. Vďaka samolepiacej vrstve kovovú fóliu prilepí k stene. Na magnetickú tabuľu bude môcť písať fixkami na flipchart, vytvoriť zoznam úloh alebo na ňu pricvaknúť pohľadnice, fotky, poznámky, účtenky, recepty.

Pokovovaná fólia má rozmer 100 × 62 cm, bielu farbu, je vhodná do pracovne, detskej izby aj kuchyne.

6) Fotomagnetky

Fotomagnetky.

Aký darček pre slečnu? Bude sa jej páčiť súprava na výrobu fotomagnetiek. Magnetické fólie sú už narezané na formát 10 × 15 cm, takže na ne stačí nalepiť fotografie detí alebo momentiek z dovolenky a pricvaknúť magnetku na chladničku alebo ku kovovej zárubni dverí.

Prezrite si 7 nápadov na fotomagnetky.

7) Magnetická trhacia páska

Magnetická trhacia páska.

Máte doma fotografku? Prekvapte ju pod stromčekom alebo na narodeniny páskou s odvíjačom, ktorá je magnetická a zároveň samolepiaca. Ľahko ju prilepí na fotografie a pohľadnice, ktoré potom môže prichytiť na dvierka chladničky, kovovú zárubňu alebo magnetickú tabuľu.

8) Magnetické figúrky a kovová penová samolepiaca páska

Magnetické figúrky.

Obdarujte manželku alebo mladú slečnu kovovou magnetickou páskou a figúrkami. Kovovú pásku si nastrihá nožnicami na potrebnú dĺžku a vďaka samolepiacej vrstve nalepí na stenu, obklady či drevo. Pomocou farebných magnetických figúrok prichytí pohľadnice z ciest, fotiek, detské obrázky, plagáty, ale aj dekorácie.

9) Samolepiace kvádre a kotúče

Samolepiace kvádre a kotúče.

Máte kreatívne mamičky a babičky? Podarujte im samolepiace kvádre a kotúčiky. Samolepiace magnety so silným lepidlom 3M udržia po nalepení aj niekoľko kilogramov. Kam s nimi? Inšpirujte sa 10 návrhmi na použitie.

10) Magnetická farba

Magnetická farba.

Čo dať mame alebo manželke? Magnetickú farbu. Farba obsahuje kovové feromagnetické čiastočky, vďaka ktorým potom na stenu prichytí magnety. Magnetickú farbu môžete natrieť na bežnú murovanú stenu, panel i sadrokartón. K farbe prikúpte rovno aj maliarsky valček s vaničkou. Súčasťou darčeka môže byť aj poukaz, že jej nástenku vyrobíte.

Objavte ďalšie magnetické nápady na blogu Unimagnet.